Değerli Ortağımız,

   Sizleri şahsım, Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarım ve çalışma arkadaşlarım adına selamlıyor, bu yıl da diğer yıllarda olduğu gibi huzurlu ve güven içerisinde bir tatil geçirmenizi temenni ediyorum. 


   Göreve geldiğimiz 1999 yılından bu yana Ar-Tur’u yenilemek, genişletmek ve sizlerin daha huzurlu ve rahat tatil yapmasını sağlamak için var gücümüzle çalıştık. Ar-Tur’un değerine değer katması, çağa uygun bir tatil sitesi ve daha da kazançlı bir şirket olması için çalışmaya devam ediyoruz. Bu güne kadar yaptığımız çalışmaları sizlere aktarmış olsak da bu kitapçıkta bunları bir araya toplayarak geçmişten günümüze Ar-Tur’da neler yapılmış, nelerle mücadele edilmiş, Ar-Tur’umuz neredeymiş, nereye gelmiş, sizlerle, Ar-Tur’un yeni sahipleriyle ve gelen misafirlerimizle paylaşmak istedik.

   Ar-Tur Tatil Sitesi (Arkent), Ege kıyılarında kurulmuş, Balıkesir’e 2 saat, İzmir’e2,5 sat, Ayvalık’a sadece 20 dakika mesafede bulunan, 2.165.000 m2 alana kurulmuş, Avrupa’nın ikinci büyük Tatil Sitesidir. 

   Ar-Tur Tatil sitesine yaklaşık 1738 özel mülkiyet villa bulunmaktadır. Kuruluşundan bu yana sürekli gelişen, sürekli hareket halinde olan, yaşayan, yaşatan, mutlu eden, huzur veren ve her misafirin takdirlerini toplayan bir yaşam alanıdır.

 

   Değerli Ortağımız,

 

   Şundan emin olunuz ki; Ar-Tur güvenilir ellerde sürekli büyüyen bir şirket ve sürekli gelişen bir tatil sitesidir. Sözlerime son verirken, bu sezonda da tatilinizi sağlık, afiyeti huzur ve bereket içinde geçirmenizi temenni ediyor; Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarım ve tüm çalışma arkadaşlarım adına hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.